DYK / Hakkımızda

Deniz Yüzey Koruma sektördeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile 2006 yılında kurumsallaşmanın ilk adımını atarak şirketleşmiştir. Değişimin bir parçası olarak sürekli kendini yenileme, teknolojiyi yakından takip etme ve çağa ayak uydurma ilkelerini benimseyerek yatırımlar yapmaya başlanmıştır.

Bu doğrultuda gerek malzeme ve makine parkurumuzu geliştirme gerekse personellerimize periyodik olarak yeni teknolojinin faydaları ve özgün kullanımı konusunda eğitimler verilmektedir.

Kendini geliştirme ve çağa ayak uydurma ilkemizi kısa süre içerisinde başarıyla hayata geçirmiş olduğumuzu görmenin haklı gururu olarak 2013 yılında yeni tesisimizin yapımına başlanmıştır.

2014 yılı başlarında yapımı tamamlanan yaklaşık 2000 metrekare kapalı alana sahip yeni tesisimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tesisimiz dünya standartlarına uygun olarak kurulmuş olup, tesisimizde iş ve iş güvenliği, doğayı korumak için atık yönetim sistemi unsurları ön planda tutulmuştur. Bu sayede tam donanımlı ve doğa dostu bir tesise sahibiz.

Ayrıca toplumsal sorumluluk gereği atık yönetim sistemlerimizin periyodik olarak bakımı ve ar-ge çalışmalarıyla güncel teknolojinin takibi yapılmaktadır.

Şirketimizin tek faaliyet alanı kumlama boya su jeti ile yüzey temizliğidir. Yapılan işin mükemmel olabilmesi için iyi odaklanmak gerekliliğinde olduğu gibi biz de çalışmalarımızı sadece bu yönde sürdürmekteyiz.

Yeni tesisimiz ile küçük, orta ve büyük ölçekleri projeleri tamamlayabilecek tesis, iş gücü ve sermayeye sahiptir.

DYK / Misyonumuz

Sektördeki bütün gelişmeleri takip etmek yüzey koruma standartlarını en yükseğe çıkartarak beklentileri karşılayacak, faaliyet gösterdiğimiz her grupta sürekli gelişerek büyümektir.DYK / Vizyonumuz

Deniz Yüzey Koruma olarak her geçen gün hizmet sektöründe müşterilerimizin, çalışanlarımızın, yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirini kazanarak daha kaliteli, daha verimli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler sunmaktır.

TESİSİMİZDEN KARELER